Data Science Masters – konkurs na najlepszą pracę magisterską

“Data Science Masters” to I edycja, organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu data science. Tematyka konkursu obejmuje: analizę danych, uczenie maszynowe, inżynierię danych, statystykę oraz sztuczną inteligencję. Konkurs ma charakter otwarty i mogą wziąć w nim udział absolwenci dowolnej polskiej uczelni.

Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe oraz dla wybranej osoby możliwość wzięcia udziału w projekcie badawczo-rozwojowym w firmie Nethone, która jest współorganizatorem konkursu.

Do udziału zapraszamy absolwentów uczelni i instytutów naukowych, którzy obronili swoje prace magisterskie między 1 stycznia 2016 a 31 grudnia 2017 r. Ostateczny termin zgłoszeń upływa 20 stycznia 2018 r.

Więcej o konkursie na www.datasciencemasters.edu.pl.
Link do wydarzenia na facebooku.