Imagine it. Done. Spotkanie o bazach grafowych

Zapraszamy na spotkanie z firmą ITMAGINATION o bazach grafowych.

Od podstaw teorii grafów, przez budowę, typy baz grafowych po zastosowania i wydajność. Zostanie pokazane na przykładach jak bardzo zróżnicowanym i innym światem jest świat baz grafowych oraz jak pewne problemy się w nim dużo łatwiej rozwiązuje. Porozmawiamy o wydajności baz grafowych i porównamy do wydajności SQL Servera. A przez całość szybki kurs języka do zapytań grafowych – Cypher.

Spotkanie poprowadzi chief software architect Szymon Warda, leader w ponad 45 projektach deweloperskich i dumny deweloper cookit.pl. Entuzjasta technologii, mówca i bloger na IndexOutOfRange.com.

ITMAGINATION pomaga klientom w byciu innowacyjnymi poprzez tworzenie dedykowanego oprogramowania i analizę danych, w tym zaawansowane rozwiązania Data Science. Założone w 2008 roku ITMAGINATION jest jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i Wschodniej, czterokrotnie uwzględnioną w rankingu Deloitte Fast 50 CE.

ITMAGINATION specjalizuje się w usługach i rozwiązaniach dla banków, instytucji finansowych oraz międzynarodowych firm z sektora FMCG, budowlanego i technologicznego. Firma realizowała setki projektów dla blisko 90 średnich i dużych
przedsiębiorstw z całego świata.

Poza siedzibą w Warszawie posiada również biura w Gdyni, Krakowie, Lublinie, Płocku oraz Wrocławiu. Pracuje w nich łącznie ponad 400 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Spotkanie odbędzie się w środę 24 maja o godz. 18:15 na wydziale MiNI w sali 329.

Comments are closed.