Shiny R w biznesie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęcone Shiny!

Shiny jest pakietem i webowym frameworkiem, który zyskuje co raz większą popularność wśród data scientistów. Pozwala na szybką budowę aplikacji webowych bez znajomości Javascript’a, HTML’a i CSS’a. Jest to zarówno znakomity pakiet do budowania interaktywnych prezentacji (data storytelling), jak i bardziej skomplikowanych przydatnych narzędzi dla biznesu.

Spotkanie poprowadzi dla nas Krzysztof Wojdalski, absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie student studiów podyplomowych Big Data na EiTi PW. Krzysztof na co dzień zajmuje się analityką na zalgorytmizowanym rynku FX interbank. Pracuje na pograniczu finansów ilościowych i IT.

W ramach spotkania zaprezentuje nam efektywne rozwiązania w pakiecie Shiny R, z którego na co dzień korzysta do tworzenia aplikacji biznesowych.

Spotkanie odbędzie się w środę 29 marca o godz. 18:15 na wydziale MiNI w sali 329.

Link do wydarzenia na facebooku.