Specjalność Data Science na MiNI PW – spotkanie informacyjne

Zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone nowej specjalności na studiach magisterskich (dziennych) z informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej – „Przetwarzanie i analiza danych” (data science). Specjalność ta rusza w nadchodzącym semestrze letnim. Podczas spotkania przedstawiciele Wydziału, którzy uczestniczyli w tworzeniu tejże specjalności, opowiedzą o tym, czym jest branża „data science”, omówią przebieg studiów i zasady rekrutacji oraz przedstawią perspektywy pracy po tej specjalności.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 2. lutego o godz. 18.15 na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w sali 328.

Zapraszamy również na stronę specjalności: datascience.edu.pl

Po spotkaniu zapraszamy na piwo, aby porozmawiać w mniej formalnej atmosferze :)

Link do wydarzenia na facebooku .