Spotkanie z nPowered, software housem i butikiem konsultingowym

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z firmą nPowered, software housem i butikiem konsultingowym specjalizującym się w zastosowaniach sztucznej inteligencji w biznesie.

Czy istnieje życie poza korpo? I co to za życie?

Pracujemy dla największych firm z branży telekom, FMCG, Retail, Energy/Utilities. Tworzymy i wdrażamy customowe rozwiązania IT, bazując na autorskim oprogramowaniu i uczeniu maszynowym, jak również wykorzystując wiedzę z zakresu big data, data mining, forecasting, geolokalizacji, optymalizacji inwestycji i operacji. Nie jesteśmy korporacją. Przeciwnie.

Na spotkaniu przedstawimy świat data science z dala od korporacyjnych struktur i udowodnimy, że w tym świecie świadczenie innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, opartych o złożone algorytmy sztucznej inteligencji, nie tylko istnieje i ma się dobrze, ale przede wszystkim ciągle się rozwija. Opowiemy jak zaczynaliśmy, czyli historię z gatunku „paru kolegów ze studiów postanowiło założyć własną firmę”. Przedstawimy kilka naszych flagowych produktów, aby pokazać jak w praktyce wykorzystujemy nasze rozwiązania w pracy doradczej. Na koniec opowiemy, jakich ludzi szukamy i które umiejętności nabyte na studiach będą kluczowe w późniejszej karierze zawodowej.

W skrócie, życie na peryferiach jest fajne.

Zapraszamy na pizzę.

Spotkanie poprowadzą:

Maciej Baranowski – Założyciel. Nasz wzorcowy data scientist, który na wszystko zbuduje model (chyba że akurat buduje rower, albo drona). Zapalony cyklista, nie wegetarianin.

Marcin Przekop – Założyciel. Programista, projektant, doer. Jak wiadomo co trzeba policzyć i jak sprawić, aby się skończyło liczyć w tej dekadzie, to do niego. Fan technologii i gier komputerowych.

Miejsce: sala 107, Wydział MiNI PW.

Comments are closed.