SPOTKANIE PRZEŁOŻONE – BigData w świecie internetu, czyli spotkanie z ekspertem firmy Gemius

Chcielibyśmy Was serdecznie przeprosić, ale jesteśmy zmuszeni przełożyć nasze dzisiejsze spotkanie na późniejszy termin. Losowa sytuacja życiowa spowodowała, że nasz prelegent p. Emil Pawłowski nie będzie w stanie pojawić się na dzisiejszym spotkaniu.

W związku z tym zapraszamy wszystkich do integracji przy grach planszowych. Będziecie mogli z nami porozmawiać na dowolny temat, w tym o działalności koła. Chętne osoby prosimy o polubienie przypiętego posta na wydarzeniu na facebooku, abyśmy wiedzieli ile osób możemy się spodziewać. Spotykamy się pod salą 328 o godz. 18.15.

Jeszcze raz serdecznie przepraszamy.

Zapraszamy na drugie spotkanie z firmą Gemius, organizowane przez Koło Naukowe Data Science, które odbędzie się 17. listopada (czwartek) o godz. 18.15.

Naszym prelegentem będzie Emil Pawłowski, Chief Science Officer w firmie Gemius. Podczas czwartkowego spotkania podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem związanym z badaniem mediów, a w szczególności aspektami związanymi z metodologią dotyczącą pomiaru ruchu internetowego. Z perspektywy osoby mającej styczność zarówno z biznesem, jak i światem IT, opowie o roli i możliwościach Data Science w kontekście badań internetu.

Oprócz ciekawych treści prezentowanych przez Emila zapraszamy Was również na pizzę!

Miejsce: sala 328, wydział MiNI PW.

Link do wydarzenia na facebooku.