Spotkanie z PZU – poznaj pracodawcę!

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Biura Zarządzania Informacją w Grupie PZU. Jest to świetna okazja, żeby poznać jedną z największych firm ubezpieczeniowych, jako pracodawcę. Oczywiście będzie dużo o analizie danych :)

Podczas spotkania będziecie mogli dowiedzieć się jak obecnie wygląda całe PZU oraz jak zarządzać informacją i danymi w tak dużej grupie spółek. Usłyszycie m.in. o Centrum Kompetencyjnym Business Intelligence, Data Governance, Architekturze BI oraz najciekawszych projektach, które realizowali. Zapewne zainteresuje Was też ścieżka kariery, jaka jest dostępna w biurze, a także ewentualny rozwój poza nim – w innych biurach lub spółkach Grupy PZU. Nasi goście przedstawią także aktualne oferty pracy w biurze, ale również wspomną o ofertach, które mogą pojawić się w przyszłości. Dodatkowo uchylą rąbka tajemnicy na temat tego jakie benefity czekają na osoby, które podejmą pracę w PZU. Oczywiście przewidujemy też czas na Wasze pytania i dyskusję.

Agenda spotkania:
1. Krótka informacja o Grupie PZU
2. Czym się zajmuje Biuro Zarządzania Informacją (BZI)
3. Zespół BZI
4. Wybrane projekty realizowane przez BZI
5. Ścieżka kariery w BZI/PZU
6. Aktualne oferty pracy w BZI
7. Benefity zatrudnienia w PZU i BZI
8. Proces rekrutacji
9. Dyskusja / Pytania

Zapraszamy: środa 20 stycznia 2016 r. , godz. 18:00 , sala 328, wydział MiNI.

Link do wydarzenia na fb.